ویژگی ها

انواع آبنما سنگی

آبنما سنگی در مدل های مختلف تولید می گردند که عبارتند از: آبنما طبقه ای، آبنما کوزه ای، آبنما دیواری، آبنما کتیبه ای، آبنما کاسه ای، آبنما مجسمه یا آبنما مجسمه ای و … .

نوع سنگ

آبنما های سنگی معمولا از انواع مختلف سنگ های تراورتن اعم از تراورتن عباس آباد، حاجی آباد، آتشکوه، دره بخاری، محلات، طرق و … تولید می شوند.

قیمت

آبنما سنگی مجسمه ای و طبقه ای به دلیل حجم کار و زمان زیادی که صرف تولید آن ها می شود گران ترین و البته لوکس ترین نوع آبنما هستند. از لحاظ قیمت مدل های دیواری در رده بعدی قرار دارند.

حوض سنگی

قسمت پایینی این سازه ها که حوض سنگی نام دارد از تعدادی سنگ مشابه هم که در کنار یکدیگر قرار می گیرند ساخته می شود. این حوض های سنگی جدا از آبنما به فروش می رسند.

کاربرد

آبنماهای سنگی جهت افزایش زیبایی ظاهری محیط در فضاهای مختلف داخلی و بیرونی ساختمان ها و در فضاهای سبز به ویژه در پارک ها و میادین شهر ها، ویلاها، مجتمع های تجاری و مسکونی و … استفاده می شوند. این سازه ها علاوه بر این که جنبه تزییناتی داشته و بر زیبایی بصری فضا می افزایند، با به همراه آوردن صدای جریان آب در محیط پیرامون، حس زیبای طبیعت را به افراد انتقال می دهد و باعث افزایش آرامش می گردند.

ابعاد

از آنجایی که این آبنماهای سنگی در مدل های مختلف تولید می گردند، همواره انتخاب های مناسبی برای استفاده از این سازه ها در فضاهای مختلف درونی و بیرونی ساختمان ها وجود دارد. به عنوان مثال گاها برخی از افراد به دنبال استفاده از آبنما برای فضای داخلی محل کسب و کار مانند لابی هتل ها، سالن های انتظار، پارکینگ ها و … هستند. انتخاب مناسب برای چنین فضاهایی که دارای محدودیت هایی به لحاظ فضا هستند معمولا آبنماهای طبقه ای کوچک، مجسمه ای کوچک، کاسه ای، کوزه ای، کتیبه ای و … می باشد.

ابزار و تزیینات سنگ برادران اسدی

مجموعه تزیینات سنگ برادران اسدی توانایی تولید سفارشات آبنما سنگی شما با بالاترین کیفیت را دارد.