ویژگی های روشویی های لوکس

قیمت

روشویی های لوکس به دو دسته اصلی روشویی نیمه سلطنتی و روشویی سلطنتی تقسیم می شوند و گران ترین مدل های روشویی سنگی موجود در بازار هستند. در صورت دسته بندی بر اساس قیمت روشویی های سلطنتی گران ترین مدل روشویی های بازار هستند و روشویی های نیمه سلطنتی در رده بعدی قرار می گیرند. قیمت بالای این مدل ها به دلیل کار و زمان زیادی است که روی تولید و اماده سازی هر یک عدد صرف می شود.

طراحی لوکس

در طراحی روشویی لوکس از طرح های مختلف گلبرگ با دستگاه سی ان سی به دلیل دقت بالا استفاده می شود که باعث یکدستی طرح ابزار روشویی می گردد.

قاب آینه

این روشویی ها به همراه یک عدد قاب آینه لوکس و ابزاری عرضه می شوند که در مدل های نیمه سلطنتی قاب آینه ساده تر از مدل های سلطنتی است. قاب آینه روشویی های نیمه سلطنتی ممکن است دارای دو ستون در کناره ها یا دارای ابزار باشد. در حالی که دور تا دور قاب آینه روشویی های سلطنتی دارای ابزار های گلبرگی حرفه ای و پیچیده است.

نوع کاسه

در مدل های لوکس نیمه سلطنتی و سلطنتی معمولا نوع کاسه به کار رفته توکار بوده و گاهی نیز از مدل های روکار لبه گلدانی و کاسه های دارای ابزار استفاده می شود.

نوع سنگ

برای تولید مدل های لوکس نیمه سلطنتی و سلطنتی معمولا از سنگهای مرمریت پرطاووسی، نمین، چینی ازنا، دیپلمات و انواع مرمر به خصوص مرمر سفید هرات( مرمر سفید افغانستان)، مرمر پرتقالی، مرمر عسلی و مرمر سبز استفاده می شود. تولیدکنندگان و همچنین مشتریان چندان اقبالی به تولید این مدل ها از سنگ های مرمریت سیمکان و هرسین نشان نمی دهند. تولید این مدل ها با سنگ مرمر سفید هرات افغانستان به عنوان لوکس ترین و گران ترین مدل روشویی بازار شناخته می شود.

ابزار و تزیینات سنگ برادران اسدی

مجموعه تزیینات سنگ برادران اسدی توانایی تولید سفارشات روشویی سنگی شما با بالاترین کیفیت را دارد.