ویژگی ها

روشویی سنگی کابینتی چیست؟

روشویی سنگی کابینتی سازه ای سنگی است که معمولا از دو قسمت تشکیل شده است. این دو قسمت شامل یک عدد صفحه روشویی و یک عدد کاسه روشویی می باشد. این سازه سنگی بر روی کابینت های چوبی و فلزی قرار گرفته و یک روشویی کامل را تشکیل می دهند.

انواع روشویی کابینتی سنگی

روشویی های کابینتی سنگی معمولا به دو صورت تولید می گردند. در تمام این مدل ها از یک صفحه روشویی سنگی استفاده می شود. اما تفاوت این مدل ها در نوع کاسه روشویی به کار رفته در آن است. این کاسه ها در دو مدل اصلی کاسه روشویی توکار و کاسه روشویی روکار تولید می گردند. کاسه های به کار رفته در این مدل به اشکال مختلف لاستیکی، جام، لبه گلدانی و بیضی و … تولید می گردند.

قیمت

روشویی های کابینتی سنگی معمولا دارای قیمت مناسبتری نسبت به مدل های تک پایه هستند. با این حال نوع سنگ به کار رفته در تولید این مدل ها ارتباط مستقیمی با قیمت این روشویی ها دارد. به عنوان مثال مدل هایی که از سنگ مرمریت سیمکان و هرسین تولید می گردند ارزان ترین نوع این روشویی ها هستند. گران ترین نوع این مدل ها نیز انواع مرمر آن هستند. روشویی های تولید شده از سنگ چینی هم در رده میانی قرار می گیرند.

ابزار و تزیینات

ابزار سنگی این مدل های معمولا خیلی پیچیده نیستند. برخی دارای ابزار قاشقی و برخی دارای قسمتی در سه طرف تحت نام پیشانی می باشند. اما نکته مهم این است که طول و عرض صفحه روشویی و همچنین سنگ مورد استفاده در تولید آن می تواند عامل تعیین کننده ای در تعیین نوع ابزار به کار رفته و همچنین قطر سنگ صفحه روشویی باشد.

ابزار و تزیینات سنگ برادران اسدی

مجموعه تزیینات سنگ برادران اسدی توانایی تولید سفارشات روشویی سنگی شما با بالاترین کیفیت را دارد.