ویژگی ها

انواع

کاسه روشویی سنگی در مدل های مختلف و از سنگ های مختلف تولید می گردند. اصلی ترین مدلهای کاسه روشویی سنگی عبارتند از: مدل لاستیکی، مدل لبه گلدانی، مدل جام، مدل رودخانه ای، مدل بیضی و مدل توکار. البته مدل های دیگری به فرم چهارگوش و … هم وجود دارند ولی عمده تولیدات و سفارشات بازار از همین مدل های ذکر شده است. این کاسه ها در رنگ های مختلف سفید، کرم روشن، کرم تیره، قهوه ای، طوسی، مشکی، سبز، آبی و پرتقالی تولید می گردند. در این میان رنگ کرم طرفداران بیشتری نسبت به بقیه رنگ ها دارد که می تواند به دلیل قیمت مناسب تر آن در مقایسه با رنگ های دیگر باشد.

انواع سنگ

کاسه ها از آن جایی که به همراه روشویی های کامل اعم از مدل های سلطنتی، نیمه سلطنتی، تک پایه، دوپایه، طرح ال و کابینتی تولید می گردند از تمام انواع سنگ های مرمریت، مرمر، چینی و کریستال تولید می گردند. کاسه های سیمکان و هرسین به دلیل قیمت مناسب تر دارای طرفداران بیشتری نسبت به سایر کاسه روشویی های سنگی می باشد.

قیمت

قیمت کاسه های سنگی بر اساس عوامل مختلف نظیر نوع سنگ، مدل، رنگ، تیرگی و روشنی، براقی، شفافیت و کیفیت تراش تعیین می گردد. بر اساس دسته بندی بر اساس نوع سنگ، کاسه های مرمریت ارزان ترین نوع کاسه های موجود هستند. مدل های چینی و مرمر در رده های بعدی قرار می گیرند. کاسه های مرمریت سیمکان و هرسین به عنوان ارزان ترین و کاسه مرمر سفید هرات افغانستان به عنوان گران ترین نوع کاسه روشویی در بازار شناخته می شوند. همچنین مدل های لاستیکی، جام و توکار ارزان ترین مدل ها هستند و کاسه های لبه گلدانی، بیضی و رودخانه ای در رده های بعدی قرار می گیرند.

ابعاد

کاسه روشویی های سنگی رایج که مدل های گرد لاستیکی، جام و لبه گلدانی هستند معمولا دارای قطر 40 و ارتفاع 13 تا 14 می باشند.

ابزار و تزیینات سنگ برادران اسدی

مجموعه تزیینات سنگ برادران اسدی توانایی تولید سفارشات کاسه روشویی سنگی شما با بالاترین کیفیت را دارد.