سنگ میز جزیره

میز جزیره سازه ای است که به صورت مستقل و جداگانه از سایر کابینت ها، دقیقا در مرکز آشپزخانه قرار می گیرد. میز جزیره علاوه بر افزایش زیبایی آشپزخانه دارای کاربرد های دیگری نیز هست. به عنوان مثال می توان از میز جزیره برای چیدن وسایل هم استفاده کرد. می توان با قرار دادن اجاق گاز و یا سینک ظرفشویی بر روی میز جزیره، این سازه را به اصلی ترین محل فعالیتهای آشپزخانه بدل نمود. استفاده از سنگ میز جزیره به دلیل تنوع و ماندگاری بالاتر نسبت به صفحه های چوبی باعث شده تا این صفحه های سنگی گزینه ای لوکس و پرطرفدار در میان مردم باشد.

سنگ اُپن و کانتر

خانه های مدرن به جای استفاده از درب که ظاهر اشپزخانه را مانند یک اتاق بسته می ساخت، از اُپن استفاده می کنند. به این صورت که با استفاده از کابینت یا دیواری کوتاه و قرار دادن صفحه ای سنگی فضای بازتری برای آشپزخانه فراهم می کنند. سنگ های اُپن با توجه به سازه زیرین ممکن است از سنگ های 2 سانتی، 3 سانتی و یا حتی 4سانتی ساخته شوند. سنگ اُپن آشپزخانه معمولا از سنگ های گرانیت و مرمریت تولید می شوند. همچنین کانترهای مکان های عمومی ممکن است از جنس سنگ ساخته شوند.

میز کنسول و میز عسلی سنگی

استفاده از سنگ در طراحی و ساخت میزهای مختلف از جمله میز کنسول و میز عسلی در حال بیشتر شدن است. میز کنسول سنگی و میز عسلی سنگی به دلیل تنوع در طرح و رنگ سنگ ها به گزینه ای لوکس و زیبا تبدیل شده است. استفاده از سنگ های سفید، آبی، سبز، صورتی و … دست مشتریان را برای انتخاب این میز ها با توجه و رنگ و طرح دکوراسیون منزل باز نگه می دارد.

امروزه از سنگ برای ساخت انواع سنگ اُپن و میز جزیره و کانتر استفاده می شود.

سایر محصولات تزیینی سنگی

از دیگر محصولات سنگی که ما توانایی تولید آن را داریم، می توان انواع شکلات خوری، کاسه، فنجان، گلدان و دیگر محصولات تزیینی که بیشتر به عنوان دکور در منازل استفاده می شود را نام برد.

ابزار و تزیینات سنگ برادران اسدی

مجموعه تزیینات سنگ برادران اسدی توانایی تولید سفارشات سنگ میز جزیره، سنگ اپن، سنگ میز عسلی و سنگ میز کنسول و سایر محصولات دکوری شما با بالاترین کیفیت را دارد.