درباره ما

درباره ما

گروه تزیینات سنگ برادران اسدی در سال 1387 و پس از سال ها فعالیت در صنعت ساختمان توسط برادران اسدی فعالیت خود را آغاز نمود. در سال های نخست فعالیت به دلیل استقبالی که از انواع شومینه های سنگی شده بود بیشتر فعالیت این گروه روی این محصولات بود. در ادامه و با افزایش مهارت و تجربه، ارائه انواع ابزار و احجام سنگی با استفاده از روش باربرداری توسط دست و همچنین تولید انواع روشویی های سنگی در دستور کار این گروه قرار گرفت. ابزار و تزیینات سنگ برادران اسدی در سال های اخیر با استفاده از به روزترین تجهیزات صنعت سنگ های ساختمانی از قبیل دستگاه های سی ان سی وکپی زن توانسته تا پروژه های مختلفی را در سطح کشور به انجام برساند.

همکاری های بین المللی و صادرات

همچنین این گروه سابقه تولید انواع مصنوعات سنگی جهت صادرات به کشورهای مختلف را در کارنامه دارد. از پروژه های مهمی که این گروه در کشورهای خارجی انجام داده است، همکاری در توسعه عتبات عالیات در کشور دوست و همسایه عراق می باشد. از دیگر کشورهایی که این گروه با آن ها همکاری نموده است، پاکستان، افغانستان، هند و کشورهای اروپای شرقی می باشند.

انجام پروژه های شما

گروه تزیینات سنگ برادران اسدی آماده همکاری با فعالان صنعت ساختمان و صادرکنندگان محترم جهت انجام پروژه های مختلف شما می باشد. ما آماده ارائه انواع ابزار و احجام سنگی و نمای رومی با بالاترین کیفیت به شما می باشیم. لطفا جهت بازدید از کارگاه به دلیل احتمال جابجایی از قبل هماهنگ نمایید. البته سعی ما در این است تا اطلاعات تماس خود را همواره به روز نگه داریم.

سوالات احتمالی شما

آیا امکان قبول سفارش به صورت مستقیم از مصرف کننده را هم دارید؟
بله. شما مصرف کننده گرامی هم امکان ثبت سفارشات خود را دارید.
هزینه ارسال سفارشات بر عهده کدام طرف معامله است؟
هزینه ارسال سفارش بر عهده مشتری( خریدار) می باشد.
امکان بازدید محل کارگاه تولیدی شما وجود دارد؟
بله. امکان بازدید از محل کارگاه برای همه شما عزیزان وجود دارد. ولی به جهت جلوگیری از اتلاف وقت گرانبهای شما در صورت تعطیلی و یا جابجایی کارگاه بهتر است که از طریق یکی از راه های ارتباطی از قبل با ما هماهنگ نمایید. البته ما سعی در به روز نگه داشتن اطلاعات تماس خود داریم.
آیا شما دارای شوروم یا فروشگاه جهت مشاهده نمونه کارها هستید؟
خیر. متاسفانه به دلیل بالا بودن تعداد سفارشات و احتمال آسیب دیدن نمونه ها در محل کارگاه امکان اختصاص فضا برای نمونه کار نداریم. ولی شما می توانید با حضور در کارگاه از سفارشاتی که آماده شده اند و منتظر بارگیری هستند یا در حال آماده سازی می باشند بازدید نمایید.
نحوه تسویه سفارشات به چه صورت است؟
کلیه سفارشات شما به این صورت انجام می شود: ابتدا مبلغی به عنوان بیعانه دریافت می گردد. بعد از واریز بیعانه ما شروع به آماده کردن سفارش شما می نماییم. در نهایت پیش از بارگیری شما باید تمام مبلغ پیش فاکتور خود را تسویه نمایید تا برای شما فاکتور صادر و سفارش شما ارسال گردد.
آیا امکان تسویه سفارش با چک وجود دارد؟
بله. ولی فقط در صورتی که سفارش شما مبلغ قابل توجهی باشد. در این صورت هم فقط طی شرایط خاصی امکان خرید چکی وجود دارد. تاریخ سررسید چک های شما هم نباید طولانی باشد.
مراحل ثبت سفارش به چه صورت است؟
شما همیشه امکان ثبت سفارش به صورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق ارسال تصویر سفارش خود به ما به کمک تلگرام، واتساپ، اینستاگرام، ایمو، وایبر، سیگنال، اسنپ چت،فیسبوک، ایمیل و یا تماس تلفنی را دارید.
آیا شما دارای صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام هستید؟
بله. آدرس کانال تلگرام ما SangAsadi و آدرس صفحه اینستاگرام ما AsadiBros.fa می باشد.